Samsung Galaxy Note rakibi LG Stylo 7 5G

Ev.Teknoloji

Samsung Galaxy Note rakibi LG Stylo 7 5G

Bütçe dostu Vivo Y36 4G fiyatı belli oldu!
Huawei MatePad 11.5 PaperMatte Edition inceleme!
Uygun fiyatlı Vivo Y36 4G’nin detayları ortaya çıkıyor!

Voice’tan Steve Hemmerstoffer’ın kaynaklarına göre, LG Stylo 7 5G bu yılın başlarında tanıtılacak. Telefonun iki versiyonu olacak, aralarındaki fark ise ‘5G’ noktasında olacak. Birisi normal 4G/LTE mobil ağları desteklerken, bir diğeri artık 2020’nin popüler özelliklerinden birisi 5G olacak. Telefon için ortaya çıkan ilk bilgiler ışığında standart bir tasarıma sahip olacağını söylemek mümkün.

Tasarım noktasında farklı denemeler yapan LG, bu modelde risk almayacak gibi duruyor. LG Stylo 7 5G’nin yaklaşık 6,8 inç boyutlarında bir ekranı olacak ve ona ön kamera olarak ekran deliği eşlik edecek. Telefon oldukça büyük olduğunu söylemek mümkün. Telefonun kameraları noktasında pek bir detayın bulunmadığını söyleyebiliriz. Elimizdeki tek bilgi arka taraftaki kameraların dikey ve dikdörtgen şekilde konumlandırılacağı.

LG Stylo 7 5G-00

Telefonun önceki modelinde arkada konumlandırılan parmak izi, yeni model ile birlikte yan tarafa taşınıyor. Bunun yanı sıra kablolu kulaklık kullanmayı sevenler için 3.5 mm bir kulaklık çıkışı da telefona eklenecek. Telefonun bu özelliklerine ek olarak Samsung’un Note serisine alternatif olacağı söylenen özelliği ‘kalem desteğinin’ gelmesi oluyor. Akıllı telefonun alt kısmında bulunacağı söylenen bu kalemin, LG için büyük avantaj sağlaması bekleniyor.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara