Ülkü Ocakları’ndan Yardım Kolisi Dağıtı

Ev.Gümüşhane

Ülkü Ocakları’ndan Yardım Kolisi Dağıtı

Tanrısever Veda ziyaretlerini Bitirdi: Gümüşhane’ye Geliyor
Gümüşhane caddelerinde ‘Katil İsrail defol’ sloganları
Gümüşhane’de 23 Nisan kutlandı

Gümüşhane Ülkü Ocakları İl ve İlçe Teşkilatları tarafından ‘Her Kapıyı Çalacağız, Her Gönle Gireceğiz’ sloganıyla dağıtımına başlanan yardım kolisi kampanyası sürüyor.

Gümüşhane Ülkü Ocakları İl ve İlçe Teşkilatları tarafından ‘Her Kapıyı Çalacağız, Her Gönüle Gireceğiz’ sloganıyla dağıtımına başlanan yardım kolisi kampanyası sürüyor.  İl Merkezinde ve İlçe merkezlerinde dağıtılmaya başlanan 440 koli, ihtiyaç sahipleriyle buluşuyor. Gümüşhane Ülkü Ocakları Teşkilatı, Kelkit İlçe Teşkilatı, Torul ilçe Teşkilatı ve Şiran İlçe teşkilatı tarafından merkez ve köylerde bulunan ihtiyaç sahibi insanlara yardım kolisi dağıtımı ramazan ayı boyunca sürecek.

‘Her Kapıyı Çalacağız, Her Gönle Gireceğiz’

Ülkü Ocakları Gümüşhane İl Başkanı Serkan Alp, yardım kolisi dağıtımının ramazan ayı boyunca süreceğini söyleyerek, ‘’ Ülkü Ocakları İl ve İlçe teşkilatlarımızla birlikte ‘Her Kapıyı Çalacağız, Her Gönle Gireceğiz’ sloganıyla başlattığımız yardım kampanyamız sürüyor. Merkez teşkilatı olarak 300, Kelkit teşkilatı olarak 80, Şiran teşkilatı olarak 60 ve Torul teşkilatı olarak 20 koli ile şimdilik toplam 440 yadım kolimizin dağıtımına başladık. Bu yardımlarımız ramazan ayı boyunca sürecek ve bu sayı daha da artacak ve biz ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarımızı sürdüreceğiz’’ dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara