Kelkit’in Yüzünde Çiçekler Açacak

Ev.Gümüşhane

Kelkit’in Yüzünde Çiçekler Açacak

Satala’da Kazılar Bir Gün Bile Durmayacak!
Köse, Jandarma Sahil Güvenlik Akademisine dekan oldu
Yüzyılın Koşusunda ikinci oldu

Kelkit belediye başkanı Aziz Nas, dikilecek olan çiçekler ile Kelkit’in daha estetik bir görünüme kavuşacağını ifade ederek, “ilçemizde halkımızın gözlerine ve ruhlarına hitap edecek modern bir görüntü kazandırmak amacıyla ekiplerimiz ile birlikte çiçek dikimi ve peyzaj çalışmalarını başlattık.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz İlçe sınırları içinde bulunan orta refüj, döner kavşak ve yeşil alanlarda çiçeklendirme çalışmaları yapıyor. Mevsime uygun çeşitli süs bitkileri toprakla buluşturuluyor. Amacımız İlçe estetiğine daha güzel bir görüntü kazandırarak yeşil dokuya katkıda bulunmak.

Orta refüjlerimiz ve kavşaklarımız ilçemizin vitrinleri ve görünen yüzleridir. Bizde ilçemizin ihtiyacı olan bütün refüjlerde ve kavşaklarda bu çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda çiçek dikimini gerçekleştiren ekiplerimiz, vatandaşlarımız estetik olarak gözlerine hitap eden, çiçekleri şekillendirerek görsel bir sunum sunmaktadır. Kelkit’imizin daha sağlıklı ve modern bir görünümde olması için çalışmalarımız aralıksız bir şekilde devam edecek. Çiçek dikimini gerçekleştirdiğimiz bütün bölgelerde halkımızın gerekli hassasiyetleri göstereceklerinden eminin. Şehrimize çiçeklerimiz hayırlı olsun” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara