Ev.Siyaset

Milletvekili Küçük teşkilatlarla buluştu

Cumhurbaşkanının Talimatına MHP’li Gümüşhane Belediyesinden Muhalefet
CHP’ O Pankartı Asamadı.
Gözler Temayül Yoklamasında

MHP İl Başkanlığı öncülüğünde ArzularKabaköy Belediyesine ait sosyal tesiste düzenlenen istişare toplantısında Milletvekili Küçük, önce Türkiye daha sonra yakın coğrafyada bulunan ülkelerde gerçekleşen olaylar hakkında ve Gümüşhane’de yapılan, sonuçlanan ve yapılması için takip edilen konular hakkında katılımcılara bilgi verdi.

İlçe başkanlarına ve Belediye başkanlarına teker teker söz vererek ilçelerindeki çalışmalar hakkında geniş bilgi alan Milletvekili Küçük, ilçelerde yapılması gereken konular hakkında notlarını aldı. Milletvekili Küçük, ilçelerde yapılması gereken bütün konuları Ankara’da yakından takip ederek en kısa zaman diliminde sonuçlandıracağını söyledi.

MHP İl Başkanı Mete Kaya da 4 Kasım’da Erzurum’da Genel Başkanları Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla gerçekleştirilecek olan “2024’e Doğru Diyar Diyar Anadolu” temalı genişletilmiş bölge toplantısı hakkında teşkilatlara sunum yaptı.

31 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler seçimiyle ilgili nasıl bir yol izleneceği, seçim stratejisi ve nasıl bir propaganda yapılacağıyla ilgili Belediye Başkanları tarafından detaylı bir şekilde sunum yapıldıktan sonra toplantı sona erdi.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara