Ev.Spor

Otopark gelirleri Gümüşhanespor’a

Gümüş ateş hattında: 0-3
Gümüş sahasında 1 puan aldı
Gümüş hakeme rağmen 1 puan aldı

Belediye Başkanlığı tarafından SMA hastası bebeklerimiz gelirine 20 TL ücretle çalıştırılan otopark bundan sonra yine aynı tarifeyle bu kez şehrin marka değeri olan Gümüşhanespor için çalıştırılacak.

Kent meydanı projesi gerçekleştirilinceye kadar işletme hakkı Gümüşhanespor’a verilen otoparkla ilgili açıklama yapan kulüp başkanı Ertürk Yakut, alanın Gümüşhanespor renkleri ve sembolleriyle donatılarak, sporun ve kulübün ruhunu yansıtacağını söyledi.

Yakut, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: “15 Temmuz Zafer Meydanı’ndaki otoparkın işletme hakkını aldık ve bu işi büyük bir gurur ve sorumlulukla üstleniyoruz. Gümüşhanespor’un sadece futbol sahasında değil, şehir hayatında da önemli bir rol oynamasını hedefliyoruz. Bu adım, kulübümüzün ve şehrimizin geleceği için atılmış önemli bir adımdır. Zafer Meydanı’ndaki otopark, Gümüşhanespor renkleri ve sembolleriyle donatılarak, sporun ve kulübün ruhunu yansıtacak. Ayrıca otoparkın gelirleri, kulübün altyapı gelişimi ve toplumsal projeler için kullanılacaktır.”

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara