Yayla, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı oldu

Ev.Gümüşhane

Yayla, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı oldu

Kürtün’de trafik kazası: 2 yaralı
Aydın Doğan Vakfı’ndan öğretmenlere anlamlı destek
Vali Taşbilek’ten İl Genel Meclisi’ne bütçe teşekkürü

Uzun yıllardan beri Gümüşhane’de görev yapan ve merkeze bağlı Tekke Beldesinden olan Yayla, bugün itibariyle yeni görevine başladı.

Gümüşhane’nin baraj ve göletler şehri olmasına sağladığı katkının yanında ikili ilişkileri, güler yüzüyle kamuoyunda sevilen bir isim olan Yayla’nın yeni görevi memleketinde de sevinçle karşılandı.

Yeni görevine başlamasının ardından ilk hayırlı olsun ziyaretini DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta, Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Han Kılıçaslan, DSİ 22.Bölge Müdürü Fatih Kişi ve Özel Kalem Müdürü Mücahit İbrahim Öztürk gerçekleştirerek başarılar diledi.

Bir süre hem Bölge Müdür Yardımcılığı hem de Gümüşhane Şube Müdürlüğü görevlerini birlikte yürütecek olan Yayla, Tekke Beldesinin eski Belediye Başkanlarından Avni Yayla’nın oğlu.

Ümit Yayla kimdir?

Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2001 yılında mezun olduktan sonra 2002 yılında Sağlık Müdürlüğünde göreve başladı. 2006 yılında Devlet Su İşleri 223.Şube Müdürlüğüne tayin olan Yayla, 2013 yılında Şube Müdürü olarak atandı. Evli iki çocuk babası olan Yayla, orta düzeyde İngilizce biliyor.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara