Belediye Başkan Adayı Yılmaz’dan Stratejik Seçim Hamlesi

Ev.Siyaset

Belediye Başkan Adayı Yılmaz’dan Stratejik Seçim Hamlesi

Ateş: Gümüşhane’de tarih yazacağız!
AK Parti gövde gösterisi yaptı
Karahanoğlu: Gümüşhane’ye hizmet için ben de varım dedi

AK Parti Kelkit Belediye Başkan Adayı Ünal Yılmaz, adaylığının açıklanmasının ardından başlattığı seçim çalışmaları kapsamında öncelikle birlik ve beraberliğin tesisi için AK Partinin eski yeni tüm isimlerini aynı çatı altında topladı.

Seçim Koordinasyon Merkez(SKM) oluşturmak için bir araya gelen isimler ile birlik beraberlik görüntüsü veren Başkan Adayı Ünal Yılmaz, son zamanlarda nadiren oluşturulabilen bir görüntüye imza attı.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla bu birlikteliğe vurgu yapan Ünal Yılmaz, “31 Mart’ta yapılacak Yerel Seçimler için haydi Bismillah diyerek ilçe teşkilatımızla İstişare toplantımızı yaptık. İstişare neticesinde AK Parti Kurucu İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımız Aziz Nas, İlçe Başkanımız Sadi Tüysüz eski İlçe Başkanlarımız Nurettin Zengin, Akif Turan, Yusuf Aydın, Belediye Başkanı Aday adayımız Yaşar Şimşek ile birlikte eski İlçe Başkanımız Ahmet Güler’in Başkanlığında Seçim Koordinasyon Merkezinin yürütülmesine karar verdik. Kuruluşumuzdan bu güne partimizde görev yapmış, her kademede AK davamıza gönül vermiş, her ferdimizle gönül gönüle, kucak kucağa biriz ve birlikteyiz” dedi.

Yerel Seçimler öncesi gerekli tüm çalışmaları eksiksiz tamamlamaya gayret ettiklerini dile getiren Yılmaz, “Teşkilatımız bütün kademeleriyle, bütün fertleriyle seçim çalışmalarına hazırdır. Çalmadık kapı kazanmadık gönül bırakmayacağız. Çalışmalarımızı ve görüşlerimizi değerlendirdiğimiz toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara