Gümüş kupaya veda etti

Ev.Spor

Gümüş kupaya veda etti

Gümüş gol yüzü görmedi: 0-0
Başkan Çimen’den Gümüşhanespor’a moral yemeği
Kaptan imzayı attı

Karşılaşmaya yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkan temsilcimize oranla daha etkili başlayan ev sahibi Mardin 1969 Spor, ilk dakikalarda oyunun kontrolünü eline almayı başardı.         

İstediği oyunu bir türlü oynayamayan ve organize olmakta zorlanan temsilcimiz karşısında baskısı her geçen dakika artıran ev sahibi ekip dakikalar 22’yi gösterirken Abdulkadir Özdemir ile aradığı golü buldu.

Üstünlük golünden sonra oyunun temposunu düşüren ev sahibi ekip karşısında maçta dengeyi kuran kırmızı beyazlı temsilcimiz, orta alanda yakaladığı ritmi rakip ceza sahasına taşıyamayınca arzu ettiği pozisyonları bulamadı ve ilk yarı ev sahibi ekibin 1-0’lık üstünlüğü ile sona erdi.

Karşılaşmanın ikinci yarısına değişikliklerle başlayan temsilcimiz, ilk yarıya oranla rakip yarı alanında daha çok görünse de beraberlik golünü getirecek pozisyonları üretmekte yine etkisiz kaldı.

Dakikalar ilerledikçe daha çok kendi yarı sahasına çekilen rakibi karşısında baskısını artıran kırmızı beyazlı temsilcimiz, son paslarda başarısız olunca aradığı beraberlik golünü bulamadı. Ev sahibi ekipse temsilcimizin tüm riskleri alması sebebiyle yakaladığı önemli kontra atakları sonlandıramadı ve karşılaşma 1-0 sona erdi.

Bu sonucun ardından kırmızı beyazlı temsilcimiz Ziraat Türkiye Kupasına 2.turda veda etti.

Kupadaki diğer temsilcimiz 1954 Kelkit Belediyespor ise dün sahasında Ceyhanspor’a penaltılarda 3-2 mağlup olarak veda etmişti.

Paylaş

YORUMLAR

Ana Sayfa
Video
Ara